budowa budynków | marpolremonty.pl

BUDOWA budynków

Jesteśmy generalnym wykonawcą nowoczesnych domów jednorodzinnych, co oznacza kompleksowość oferowanych przez nas usług.  Oferujemy pełne doradztwo począwszy od etapu doboru i wykonania projektu, po takie detale jak ilość i rozmieszczenie punktów elektrycznych oraz wodnych. Nasze doświadczenie pomoże Państwu uniknąć błędów i nie przemyślanych decyzji. Prowadzimy i nadzorujemy cały proces budowy oraz zamawiania materiałów. Po podpisaniu umowy i ustaleniu niezbędnych detali, nie ma konieczności dalszego angażowania się w proces budowy. My zajmujemy się wszystkim od wytyczenia geodezyjnego budynku po posprzątanie placu budowy.

Jeśli jeszcze nie masz projektu wymarzonego domu to chętnie pomożemy Ci w jego tworzeniu. Podpowiemy fajne rozwiązania techniczne, które sprawią że komfort mieszkania będzie jeszcze większy. Oferujemy nowoczesne projekty architektoniczne. Zespół naszych fachowców wykonuje szereg prac murarskich. Zajmujemy się m.in. wykonaniem fundamentów pod budynek oraz izolacją obiektów. Zapewniamy także budowę ścian nośnych i działowych wedle projektu klienta. Dodatkowo wykonujemy kominy i przewody wentylacyjne. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów i tynków, dzięki czemu nasze usługi murarskie wyróżniają się wysoką jakością. Świadczymy usługi z zakresu prac dekarskich. Po zapoznaniu się z projektem zajmujemy się budową dachu, instalacją więźby dachowej i montażem pokrycia dachowego. Ponadto docieplamy poddasza. Nasze usługi dekarskie obejmują także montaż wentylacji dachowych oraz wstawienie okien.

Oferujemy Państwu niezwykle szeroką i elastyczną ofertę np.:

1. Stan surowy otwarty – budynek z wymurowanymi ścianami nośnymi, kominami, stropem i dachem,

arrow_forward_ios
arrow_back_ios

2.Stan surowy zamknięty, czyli budynek wyposażony dodatkowo w drzwi i okna oraz zabezpieczenia przed działaniem czynników atmosferycznych.

3. Kompleksowe budowanie domów pod klucz.

arrow_forward_ios

Proces budowlany

jest prowadzony według szczegółowych i przejrzystych dokumentów.

Zapewniamy:

 • Certyfikowane materiały (od sprawdzonych producentów)
 • Nadzór kierownika
 • Wykwalifikowany zespół fachowców
 • Profesjonalne doradztwo na każdym etapie budowy
 • Porządek na budowie
 • I przede wszystkim spokój

Cały proces jest podzielony na etapy.

Płatności następują po każdym

zakończonym i odebranym etapie.

Ponadto:

 • Nie pobieramy zaliczki.
 • Realizujemy również domy z projektów zewnętrznych.
 • Możemy również dla Państwa narysować indywidualny projekt.
 • Doradzamy przy dostosowaniu domu tak, aby był on funkcjonalny oraz aby
  maksymalnie zoptymalizować cenę przy zachowaniu wysokiej jakości.
 • Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za wykonaną pracę i dajemy 5 lat gwarancji.

Jeżeli chcecie Państwo wybudować dom bez nerwów, bez ciągłego angażowania się w proces budowy i bez błędów to trafiliście Państwo na dobrą stronę. Zachęcamy do kontaktu tel. 515-768-586 lub przez e-mail: marpol.26@wp. Zrobimy wszystko aby nasze realizacje okazały się zgodna z Państwa wyobrażeniami o wymarzonym domu. Każdy klient jest wyjątkowy, każdy ma swoje wyobrażenie wymarzonego domu. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w realizacji Państwa marzeń. Realizowane projekty powstają na drodze rozmów z klientami i dopasowywania domu do ich wymagań. Firma MARPOL traktuje każdego klienta indywidualnie, dlatego zawsze pomagamy wybudować dom w ten sposób, żeby był on możliwie najbardziej funkcjonalny i dostosowany do konkretnego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ostatnią realizacją domu pod klucz w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Pięknej, gdzie szczęśliwi właściciele ciszą się z swojego pierwszego „ciepłego gniazdka”

navigation