Aranżacje
i remonty wnętrz

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi z zakresu realizacji inwestycji nowoczesnego budownictwa począwszy od wykonania koncepcji oraz projektu budowlanego aż po realizację. Współpracujemy z profesjonalnymi projektantami wnętrz, którzy stworzą dla Państwa wymarzony dom. Zajmujemy się wykończeniem nowych wnętrz oraz wszelkiego rodzaju remontami.

Nasi fachowcy podejmują się każdej pracy związanej z wykończeniem wnętrz, między innymi:

Aranżacje i remonty wnętrz

Malowanie i tapetowanie

Szpachlowanie sufitów i ścian

Adaptacja pomieszczeń

Glazura

Montaż paneli podłogowych

...Stolarka,posadzki a także wiele prac wynikających z potrzeb kienta.

Jeśli szukasz firmy do wykończenia wnętrz jesteśmy idealnym wyborem z kilku podstawowych powodów:

1 Terminowość
Nie bez powodu terminowość podajemy jako punkt nr 1 w argumentach za współpracą z nami. Dotrzymanie terminu projektu to dla nas kluczowa sprawa i cały czas pracujemy zgodnie z tą domeną. Jesteśmy dumni z tego, iż dotrzymywanie terminu realizacji projektu wyróżnia nas na lokalnym rynku firm realizujących wykończenia pod klucz.
2 Własne ekipy
Ekipa budowlana, która będzie wykańczać Twoje mieszkanie, to nasi pracownicy. W przeciwieństwie do innych firm nie podnajmujemy ekip budowlanych. Dlaczego? Przede wszystkim z uwagi na złe doświadczenie pracy z ekipami dochodzącymi. Jeśli posiadamy swoich pracowników, wiemy jak ułożyć kalendarz ich prac tak by pkt. nr 1 pozostał niezachwiany. Jesteśmy zespołem zgranych i energicznych ludzi z dużym doświadczeniem w branży budowlanej. Nasza praca przebiega sprawnie.
3 Przejrzysta polityka cenowa
Firma MARPOL prowadzimy politykę przejrzystych cen, dzięki czemu wiesz dokładnie, za co i ile płacisz. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę robót, która jest bardzo prosta i zarazem konkretna.
4 Reputacja
Spora część zleceń jakie otrzymujemy to kontakty z tzw. polecenia. Klienci, którzy zrobili już z nami realizacje, również do nas wracają. Jako firma remontowo-budowlana posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycję na lokalnym rynku powiatu Ostrów Wielkopolski.
5 Świetne relacje z dostawcami
Nasze jedynastoletnie doświadczenie pracy remontowo- budowlanej spowodowało że żyjemy w przyjacielskich stosunkach z hurtowniami. Świetne relacje z dostawcami przekładają się na bardzo dobre ceny materiałów wykończeniowych. Dzięki temu oraz oczywiście naszej pracy zawsze przedstawiamy Ci najlepszą możliwą ofertę na lokalnym rynku.

Nie musisz się też obawiać o ceny elastyczne budżetowanie jest naszą odpowiedzią na potrzeby klientów. 

Sam proces remontu przeprowadzany jest z dbałością o szczegóły. Wykorzystujemy materiały budowlane  i elementy wyposażenia tylko sprawdzonych firm. Precyzyjnie dobieramy chemię budowlaną, tak by mogli się państwo cieszyć trwałością wykonywanych prac. Elementy wyposażenia, które dobieramy do wnętrza są możliwie trwałe i niezawodne.

Aranżacje i remonty wnętrz

Dla naszych klientów wykonujemy instalacje elektryczne i hydrauliczne. W zakresie usług glazurniczych podejmujemy się układania glazury łazienkowej oraz obudowania wanny czy brodzika płytkami ceramicznymi. Dodatkowo układamy także terakotę, gres i panele podłogowe. Zajmujemy się również malowaniem i tapetowaniem ścian oraz nakładaniem tynków dekoracyjnych. Zapewniamy pomoc w doborze odpowiednich materiałów! Zrobimy wszystko aby nasze realizacje okazały się zgodna z Państwa wyobrażeniami o wymarzonym mieszkaniu. Satysfakcja nabywców, a następnie lokatorów to dla nas ogromna radość.

navigation